Proste programy do edycji wakacyjnych zdjęć

Niedługo wakacje - okres, w którym chętnie wyjeżdżamy, aby odpocząć i złapać trochę dystansu. Czas, gdy łapiemy za aparat i próbujemy uchwycić te wszystkie najpiękniejsze momenty. Po powrocie zaś wszystkie filmiki oraz zdjęcia wrzucamy bezpośrednio na nasze portale społecznościowe oraz wybieramy ujęcia. Następnie też decydujemy się na drukowanie zdjęć.

Czasami jednak okazuje się, że komuś ucięło kawałek głowy albo, że ten niebieski samochód lub zabłąkany pies wcale nie miał się tam pojawić i nasze ulubione zdjęcie nie wygląda tak, jakbyśmy tego chcieli.

Zatem: jak kadrować zdjęcia? Jak usunąć niepotrzebne obiekty? Poniżej prezentujemy 2 proste w obsłudze programy.

1. Adobe Photoshop - kilka programów od Adobe jest dostępnych w wersji online. Pozwolą nie tylko na usunięcie skaz, ale i na zwiększenie kontrastu czy ekspozycji, a także nałożenie efektów dynamicznych. Numer jeden zarówno wśród profesjonalnych fotografów jak i raczkujących amatorów.

2. Aplikacje na telefon - jest mnóstwo aplikacji do pobrania, gdzie szybko i sprawnie można przerobić nasze ulubione fotki. Warto sprawdzić na przykład Snapseed, Canva lub Picsart. Wszystkie można pobrać całkowicie za darmo i bawić się efektami oraz możliwościami jak dają.

Oczywiście kiedy już doprowadzimy nasz ujęcia do porządku, nadchodzi czas na wywoływanie zdjęć online, więc warto sprawdzić naszą ofertę.

Obrazek

Gwarancja jakości

Zdjęcia wywołujemy tylko i wyłącznie na oryginalnych papierach fotograficznych - Fuji Crystal Archive i Kodak Royal.

FujiKodak