Odbitki online - profesjonalny wydruk zdjęć

Formy kadrowania plików:

Pełny kadr, FIT - nic nie zostanie ucięte

Na zdjęciu zostanie umieszczone 100% przesłanego pliku ale mogą się pojawić białe paski.

Pełny papier, FILL - nie będzie białych pasków

Sam wykadrujesz zdjęcie w naszej aplikacji Nasz program online umożliwia kadrowanie zdjęć - w prosty sposób możesz wybrać, która część zdjęcia zostanie ucięta.

Wybierz rodzaj papieru i prześlij zdjęcia:

Linia standard

Fuji CA

Dostępne formaty: 9x13, 10x15, 13x18, 15x21, 15x23

Powiększenia

Fuji CA

Dostępne formaty: 18x24, 20x30, 30x40, 30x45, 30x60, 30x90

Linia PREMIUM

Fuji Supreme

Dostępne formaty: 10x15, 15x21, 15x23

Powiększenia XXL

PHOTO EZ 240

Dostępne formaty: 40x50, 40x60, 50x70, 50x75, 60x80, 60x90

SILK DP2

SILK

Dostępne formaty: 10x15, 15x21, 15x23, 20x30, 30x40, 30x45, 30x60

Linia PRESTIGE

DRY LAB

Dostępne formaty: 10x15, 15x21, 15x23, 20x30, 30x40, 30x45, 30x61

Drukowanie zdjęć online - zamów odbitki bez wychodzenia z domu

Obecnie właściwie każdy może robić zdjęcia, a jest to możliwe dzięki dobrej jakości aparatom, umieszczonym w telefonach. Tak więc uchwycenie wyjątkowych momentów na fotografiach jest znacznie łatwiejsze niż zaledwie kilka lat temu. Również i zamawianie zdjęć jeszcze nigdy nie było tak proste i wygodne. Wywoływanie zdjęć online to opcja, która pozwala na wydruk wybranych zdjęć oraz dostarczenie ich prosto pod wybrany adres. Odbitki cyfrowe mogą znaleźć się w Twoich rękach w ekspresowym tempie. Niezależnie do tego, czy potrzebujesz wydruków w większym formacie, czy też może standardowe odbitki zdjęć 10x15, przygotujemy je dla Ciebie. Dzięki sprawdzonemu sprzętowi, który obsługuje najnowsze technologie oraz wysokiej jakości materiałom, mamy pewność, że oferujemy usługi druku na najwyższym poziomie. Nasze profesjonalne laboratorium fotograficzne daje wiele możliwości. Możliwy jest nie tylko sam wydruk zdjęć, ale również dobór odpowiednich parametrów, takich jak chociażby papier, format, a także istnieje możliwość dodania efektów oraz właściwego wykadrowania zdjęcia. Dzięki temu odbitki online będą mogły być dostosowane do potrzeb klienta. Jest to najlepsza opcja, szczególnie jeśli planujesz wydrukowanie większej ilości zdjęć. Możesz zamówić takie odbitki w różnych formatach, zaczynając od mniejszych zdjęć, które można włożyć do standardowych ramek, aż po druk w większych formatach, jak na przykład 60x90. Zdjęcia przez Internet to jedna z najwygodniejszych opcji dostępna obecnie online, ponieważ można spokojnie wybrać, które fotografie oraz w ilu sztukach chcemy zamówić, bez konieczności wyjścia z domu. Do tego możemy zdecydować na jakim papierze fotograficznym chcemy, żeby były nasze ulubione zdjęcia. Wszystkie opcje dostępne są w panelu online, gdzie bez problemu można wybrać np. rodzaj papieru (matowy lub papier błyszczący), a także rozmiar zdjęcia oraz ewentualne jego kadrowanie lub efekt.

Wydruk zdjęć przez Internet - szybko i solidnie

Dzięki naszemu serwisowi można wydrukować zdjęcia w każdej chwili. Złożenie zamówienia nie trwa długo, a nasi pracownicy błyskawicznie wykonują zlecenie oraz wysyłają odbitki prosto pod wskazany adres. Dzięki temu nasi klienci w ekspresowym tempie będą mogli się cieszyć ze wspomnień uchwyconych na fotografiach. Do ramek będą mogły trafić zdjęcia z urodzin, komunii, ślubów, albo też wakacji oraz pikników. Wydrukowane przez nas fotografie można oprawić i powiesić na ścianie w ramce, ale wiele osób woli takie zdjęcia podarować w prezencie najbliższym, bądź też przyjaciołom i znajomym. Dbamy o wysoką jakość zdjęć, tak więc do drukowania używamy jedynie firmowych papierów marki Fuji i Kodak. Używamy najlepszych materiałów, przez co wiemy, że zdjęcia na długo zachowają głębię kolorów, jak i również ostrość. Wgraj swoje zdjęcia online, a my zajmiemy się resztą. Wywoływanie odbitek cyfrowych odbywa się przy pomocy specjalistycznego sprzętu, który obsługują osoby z wieloletnim doświadczeniem. Z naszych usług skorzystało już tysiące zadowolonych klientów, tak więc zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Gwarancja jakości

Zdjęcia wywołujemy tylko i wyłącznie na oryginalnych papierach fotograficznych - Fuji Crystal Archive i Kodak Royal.

FujiKodak