O firmie

FotolabSerwis internetowy www.fotosmart.com.pl został stworzony by umożliwić Państwu wywołanie zdjęć w najwyższej jakość bez wychodzenia z domu, w prosty i funkcjonalny sposób. Jesteśmy profesjonalnym laboratorium fotograficznym zajmującym się obróbką materiałów światłoczułych od 1991r. Długoletnie doświadczenie, umiejętności, dbałość o szczegóły oraz doskonały sprzęt pomagają nam w realizowaniu usług na najwyższym poziomie.

Wywoływanie zdjęć przy użyciu najnowszych technologii

Pracujemy na najnowocześniejszych urządzeniach laserowych firmy Noritsu i FUJI frontier pozwalających naświetlać zdjęcia w rozdzielczości 400 dpi niezależnie od formatu. Pragniemy by nasza praca pomogła Państwu realizować pomysłowe przedsięwzięcia związane z fotografią zarówno cyfrową jak i analogową. Proponujemy szeroką gamę formatów od 9x13 do 30x45 naświetlanych na najwyższej jakości materiałach firm FUJI i KODAK. By jakość naszych usług spełniała Państwa oczekiwania dwa razy dziennie przeprowadzamy pomiary densytometryczne maszyn. Dlatego też jesteśmy przekonani, że zlecenia będą wykonywane z należytą dokładnością. Żeby zachęcić obecnych i przyszłych klientów proponujemy najniższe ceny na rynku.

Stale udoskonalana jakość świadczonych usług

W związku z coraz większą konkurencją ciągle udoskonalamy jakość naszych usług i staramy się wychodzić naprzeciw klientom. Podążamy także za nowinkami technicznymi. Nasz personel jest otwarty na sugestie i wszelkie uwagi, które pomogą nam w pracy i przyczynią się do większej dostępności usług. Prosimy kierować je na adres biuro@fotosmart.com.pl. Fotografia jest naszą pasją, zatem wszystkie powierzone nam prace wykonujemy profesjonalnie i bardzo starannie.

Zapraszamy do współpracy,
Zespół FOTOSMART

FotoSmart

Gwarancja jakości

Zdjęcia wywołujemy tylko i wyłącznie na oryginalnych papierach fotograficznych - Fuji Crystal Archive i Kodak Royal.

FujiKodak